226x93 pielęgniarki beznazwy logo 2014l

Oferta pracy na stanowisko Pielęgniarki/Pielęgniarza w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach

„Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach ul. Jagiellońska 66, 25-734 Kielce poszukuje do pracy w Dziale Dawców i Pobierania pracownika na stanowisko: Pielęgniarka/ Pielęgniarz

WYMAGANIA: wykształcenie średnie/wyższe pielęgniarskie, świadectwo/dyplom ukończenia szkoły/studiów pielęgniarskich, aktualne prawo wykonywania zawodu, dyspozycyjność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pobieranie krwi od dawców w siedzibie oraz na ekipach wyjazdowych.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (3 miesięczny okres próbny, po okresie próbnym umowa o pracę na czas określony - 1 rok, a następnie umowa o pracę na czas nieokreślony),
  • wynagrodzenie

- miesięczne: zasadnicze 4200 zł brutto + dodatek za wysługę lat od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego,

- inne: gratyfikacja jubileuszowa po 20, 25, 30, 35, 40 latach pracy

Od 01.07.2022 r. wzrost stawki wynagrodzenia zasadniczego do kwoty minimum 5323 zł.

Proponowany termin rozpoczęcia pracy: maj/czerwiec 2022 r. (do uzgodnienia).

Przed złożeniem oferty prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie znajdującą się pod ogłoszeniem na naszej stronie internetowej (Zakładka BIP/Ogłoszenia-Nabór pracowników).

            Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert najpóźniej do 6 maja 2022 r.

  • osobiście do Sekretariatu (II piętro) w godzinach 8-14
  • drogą pocztową na adres: Sekretariat Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach, ul. Jagiellońska 66, 25-734 Kielce,

Preferujemy kontakt drogą mailową.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 41-33 59 402.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi w/w kryteria.”

Projekt NIPIP 3

beznazwy 226x93 pielęgniarki logo 2014l