Wniosek o nadanie dostępu do Serwisu ibuk.pl

banner desktop

Wniosek o nadanie dostępu do Serwisu ibuk.pl (plik do pobrania)

Informujemy, że od grudnia 2016 r. ponownie mogą Państwo uzyskać bezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra.

Księgozbiór online zawiera specjalistyczne, naukowe i popularnonaukowe publikacje w języku polskim z zakresu medycyny, psychologii, prawa i innych dziedzin, wydane przez renomowane polskie oficyny.

Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online będzie można bezpłatnie korzystać z serwisu przez całą dobę z dowolnego miejsca. Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, ale również zaawansowaną pracę z tekstem.

Zgodnie z podjętą Uchwałą Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Kielcach w 2016 r. w sprawie zawarcia umowy z wydawnictwem o świadczenie usług i udzielenie licencji na dostęp do wirtualnej czytelni dla członków samorządu pielęgniarek i położnych, z powyższej oferty będą Państwo mogli skorzystać składając wniosek o nadanie dostępu do Serwisu IBUK do Okręgowej Izby Pielęgniarek
i Położnych w Kielcach, której Państwo jesteście członkami. Procedura nadania kodu PIN:

  1. członek samorządu składa wniosek do OIPiP osobiście lub on-line na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. kod PIN zostanie przekazany osobiście osobie zainteresowanej lub przesłany na adres poczty elektronicznej

Instrukcję dodania kodu PIN znajdziesz na stroniewww.libra.ibuk.pl

Po uzyskaniu kodu PIN od Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Kielcach należy go uaktywnić
w koncie serwisuwww.libra.ibuk.pl

Osoby, które już takie konto zakładały wcześniej, NIE MUSZĄ ROBIĆ TEGO PO RAZ DRUGI. Wystarczy, że do swojego konta dodadzą ponownie nowy kod PIN.

Projekt NIPIP 3

 

beznazwy 226x93 pielęgniarki logo 2014l