Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Łodzi uprzejmie informuje, iż trwa rekrutacja na szkolenia specjalizacyjne.

Pozostały jeszcze wolne miejsca na specjalizacje w dziedzinach:

1. Pielęgniarstwo geriatryczne, dla pielęgniarek

2. Pielęgniarstwo opieki długoterminowej, dla pielęgniarek

3. Pielęgniarstwo epidemiologiczne, dla pielęgniarek i położnych

Rozpoczęcie powyższych specjalizacji planowane jest na październik 2019 roku.

Uczestnictwo w specjalizacjach jest darmowe. Przystąpić mogą do nich pielęgniarki i położne posiadające minimum 2 lata stażu pracy w zawodzie  w ostatnich 5 latach.

Osoby zainteresowane proszone są o niezwłoczne złożenie wniosku  poprzez System Monitorowania Kształcenia.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Kształcenia pod numerem 42 639 92 62 lub mailowy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.