ZAPRASZAMY!! na Bezpłatne szkolenie z zakresu wiązania chusty

ZAPRASZAMY!! Bezpłatne szkolenie z zakresu wiązania chusty, które odbędzie się dnia 28.10.2019r. o godz. 10.00. Zapisy można dokonać telefonicznie pod nr: 662-282-958.

Szkolenie składa się z dwóch części-teoretycznej i praktycznej

1. Panel wiedzy teoretycznej, w którym przybliżamy ideę bliskości, odpowiadamy na trudne pytania, które otrzymujemy od rodziców, porozmawiamy o zaletach wynikających z noszenia dzieci w chustach i poruszymy wiele innych zagadnień dotyczących chustonoszenia (czas trwania -około dwóch godzin z krótką przerwą)

2.Panel praktyczny- nauka dwóch wiązań(chusta tkana-kieszonka i chusta elastyczna).Na tą część również przeznaczamy dwie godziny.

Lennylamb to firma, która od jedenastu lat projektuje, szyje oraz sprzedaje chusty
i nosidełka do noszenia dzieci. Cały proces produkcji odbywa się w Polsce. Równocześnie robimy wiele dla szerzenia idei rodzicielstwa bliskości, edukujemy w zakresie bezpiecznego noszenia dzieci z zachowaniem prawidłowej pozycji wspierającej rozwój motoryczny dziecka.

W naszej pracy otrzymujemy wiele sygnałów od pielęgniarek i położnych, dzięki którym odkrywamy, że wiedza dotycząca noszenia w chustach jest poszukiwana zarówno przez rodziców, zwłaszcza na progu rodzicielstwa, jak i przez personel medyczny, który dla młodych rodziców jest często pierwszym źródłem wiedzy praktycznej. Stworzyliśmy program, który ma na celu wsparcie pielęgniarek, położnych, przyszłych Mam poprzez warsztaty, materiały szkoleniowe oraz doradztwo w zdobywaniu wiedzy na temat korzyści wypływających z noszenia dziecka przy Mamie.

szkolenia z wiazania chusty