SYSTEM SMK

SYSTEM SMK

W celu uzyskania informacji lub pomocy w logowaniu się do Systemu Monitorowania Kształcenia proszę dzwonić na numer (41) 300 26 62, gdzie zostaną Państwo przekierowani do osoby obsługującej system SMK w ŚIPIP w Kielcach.

Pytania dotyczące funkcjonowania i obsługi bazy SMK można kierować do Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia, Tel ( 22) 597 09 21, lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli w czasie rejestracji popełniono błąd – niepoprawny adres e-mail – możliwość weryfikacji tylko w oparciu o kontakt z infolinią SMK:

(22) 492 50 19

(22) 203 27 66

(22) 597 09 76

(22) 597 09 75E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy wszystkim członkom samorządu o obowiązku aktualizacji danych w Centralnym Rejestrze Pielęgniarek i Położnych. W tym celu prosimy o dostarczenie do Świętokrzyskiej Izby Pielęgniarek i Położnych wszystkich dokumentów aktualizujących dane w zakresie:

- danych adresowych,

- zmiany nazwiska,

- posiadanego wykształcenia ( xero dyplomów, zaświadczeń),

- ukończonych form kształcenia podyplomowego ( xero zaświadczeń ukończonych kursów specjalistycznych, kwalifikacyjnych, specjalizacji).

W przypadku koniczności dokonania zmian w zakresie nazwiska, lub wpisu posiadanej specjalizacji należy zgłosić się do ŚIPIP z Prawem Wykonywania Zawodu, celem dokonania stosownych wpisów w PWZ.

 

beznazwy logo 2014l