Szkolenie organizowane przez Zespół Pielęgniarek Anestezjologicznych pt. "Aktualne standardy w pielęgniarstwie infuzyjnym"

Dnia 2 grudnia o godz. 10:00 w siedzibie ŚIPiP odbędzie się szkolenie organizowane przez Zespół Pielęgniarek Anestezjologicznych pt. "Aktualne standardy w pielęgniarstwie infuzyjnym". Osobą prowadzącą będzie Pan Maciej Latos - Prezes Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Infuzyjnego. Wykład będzie trwał 2 godziny.

Osoby zainteresowane spotkaniem proszone są o kontakt drogą e-mail z Przewodniczącą Zespołu Pielęgniarek Anestezjologicznych, Panią Eweliną Nowak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Wstęp jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 29 listopada.

Serdecznie zapraszamy!