Świętokrzyska Izba Pielęgniarek i Położnych organizuje bezpłatne warsztaty szkoleniowe w zakresie ,,Agresja w ochronie zdrowia- profilaktyka, aspekty prawne, przeciwdziałanie”, które odbędą się w dnia 05.12.2019r. o godz. 9.00       w siedzibie ŚIPIP. Szkolenie dedykowane jest dla pielęgniarek pracujących na SOR-ach, izbach przyjęć, pogotowiu ratunkowym i oddziałach psychiatrycznych. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o zgłoszenie telefoniczne pod nr.: 662-282-958 podając imię, nazwisko, numer prawa wykonywania zawodu oraz numer telefonu. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 30.11.2019r. – decyduje kolejność zgłoszeń.

Ostateczne potwierdzenie obecności na szkoleniu do dnia 3.12.2019r. Brak potwierdzenia uczestnictwa, brak zgłoszenia osoby w zastępstwie oraz nie zgłoszenie się na szkolenie skutkuje poniesieniem kosztów szkolenia.